Bramy garażowe

Posiadając bogate doświadczenie w sprzedaży bram garażowych na Śląsku – m.in. w Gliwicach, Zabrzu, Bytomiu, Tarnowskich Górach – dobrze wiemy, jak je poprawnie zamontować, ustawić i serwisować. Mamy też grono sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy zaprezentować szeroką ofertę garażowych bram segmentowych, rolowanych, uchylnych i dwuskrzydłowych rozwiernych. Każda z naszych bram może być obsługiwana ręcznie bądź elektrycznie.

Jaka powinna być dobra brama garażowa?

Brama garażowa powinna być nie tylko trwała, niezawodna i funkcjonalna, ale także wpasować się w gusta i budżet użytkownika oraz warunki techniczne i konstrukcyjne garażu. Zakup dobrej bramy garażowej to zwykle inwestycja na lata, dlatego warto dokonać go rozsądnie.

Należy jednak pamiętać, że brama garażowa pełni wiele istotnych funkcji – to nie tylko niezawodny element zamykający, ale i solidna osłona przeciwwłamaniowa. Stanowi ona doskonałe zabezpieczenie wnętrza budynku przed wilgocią i chłodem. Z doświadczenia wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest również aspekt wizualny.

Ze względu na to, że bramy są częścią wykończenia domu, muszą być utrzymane w atrakcyjnej estetyce. W związku z tym, wybierając najlepsze bramy garażowe, warto kierować się zarówno funkcjonalnością, jak i najwyższym standardem wykończenia czy jakością wykorzystanych materiałów.

W naszej ofercie posiadamy nowoczesne rozwiązania od najlepszych producentów na rynku. Sprzedając produkty różnych marek, naszym klientom gwarantujemy szeroki zakres cen. Choć współpracujemy z różnymi producentami, to jednak wszystkie oferowane rozwiązania wyróżniają się solidnym wykonaniem, najwyższą trwałością i nowoczesną estetyką.

Bramy przemysłowe

Oferujemy również wzmocnione segmentowe lub rolowane bramy przemysłowe, których konstrukcja i zastosowane napędy pozwalają wykonać bramę o ponad 6 metrach szerokości i wysokości. Naszym klientom możemy polecić także stolarkę aluminiową – rekomendowaną do zastosowania w obiektach przemysłowych.

Nasze bramy przemysłowe zostały opracowane z myślą o wszystkich potrzebach polskich przedsiębiorców. Kierujemy się jakością, która wyznacza standardy dla rozwiązań w branży stolarki otworowej. Nasze produkty charakteryzują się doskonałą izolacyjnością cieplną, bardzo wytrzymałą konstrukcją i ciekawym designem.

 

 

 

Katalogi i foldery naszych dostawców