Drzwi bez demontażu istniejących ościeżnic

Jesteś zainteresowany wymianą drzwi, ale nie masz czasu, środków i chęci na gruntowny remont? Przeraża Cię myśl o demontażu obecnych ościeżnic i związanym z tym uszkodzeniami ścian czy płytek w łazience? Chcesz uniknąć brudu i hałasu? Mamy dla Ciebie dwa rozwiązania, pozwalające znacząco odświeżyć wnętrze Twojego mieszkania. Proponujemy nowe drzwi z zabudową istniejących ościeżnic lub nowe drzwi na istniejące ościeżnice.  Nasza oferta pozwoli Ci zaaranżować wnętrze od nowa i nadać mu niepowtarzalny charakter, bez przeprowadzenia skomplikowanych prac budowlanych.

 

Drzwi z zabudową istniejących ościeżnic Drzwi z zabudową istniejących ościeżnic

Najlepszym rozwiązaniem wymiany drzwi bez kapitalnego remontu jest obudowanie obecnych ościeżnic, nowymi, bardzo estetycznymi ościeżnicami, w dokładnie takim samym kolorze jak drzwi. Nasze ościeżnice, dzięki specjalnej konstrukcji, obejmują i zakrywają w całości stare, nie zmniejszając przy tym szerokości skrzydeł drzwiowych, co sprawia, że możemy stosować do nich typowe drzwi. Nowe zawiasy i ich wzmocnione mocowania pozwalają zamontować na nich nawet bardzo ciężkie konstrukcje ramowe i drewniane, a zastosowana uszczelka poprawia wyciszenie pomieszczeń. Nasze zabudowy możesz zamówić od 55 mm grubości, co pozwali na zastosowanie ich dla cienkich ścianek działowych z wielkiej płyty. Klienci doceniają również możliwość wykonania ich w wersji tzw. tunel, bez zawiasów i zaczepu zamka, co mogą wykorzystać np. rezygnując z drzwi w kuchni.

 

drzwi wewnętrzne
Drzwi na istniejące ościeżnice Drzwi na istniejące ościeżnice

Najprostszym i najbardziej ekonomicznym sposobem na poprawę estetyki drzwi i zarazem całego mieszkania jest pozostawienie obecnych ościeżnic, a zmontowanie na nich nowych drzwi. Nasi monterzy dopasują je do nawet najbardziej nietypowych ościeżnic, wymieniając w razie konieczności zawiasy, przesuwając zaczepy zamków, a nawet zwężając drzwi i oklejając te miejsca. Każdorazowo przed zamówieniem ustalisz z naszym przedstawicielem zakres prac i ostateczną cenę. Możemy również wyprodukować drzwi na dowolny wymiar. Podejmujemy się nietypowych realizacji.