Drzwi do mieszkania

Jakie powinny być drzwi do mieszkania?

drzwi do mieszkania

Ładne? PENDRAGON to szeroka gama drzwi we wzorach tradycyjnych jak i nowoczesnych, z modnymi aplikacjami, lacobelami, czy delikatnymi frezowaniami, także w modnych szarościach i kolorach hebanu, dębu sonoma, czy dębu bielonego. Dużym zainteresowaniem cieszą się również drzwi w wykonaniu dwukolorowym, ciemniejszym od strony klatki schodowej, a jaśniejszym od strony mieszkania, często dopasowanym do drzwi wewnętrznych.

Trwałe i solidne? PENDRAGON to sprawdzone przez lata konstrukcje drzwi i materiały. Nasz kilkunastoletnie doświadczenia pozwoliło odrzucić drzwi sprawiające kłopoty, a pozostawić te zapewniające długoletnie i bezproblemowe użytkowanie oraz zadowolenie naszych Klientów.

Funkcjonalne? Otwieranie każdego zamka z osobna, noszenie pęku kluczy i szukanie odpowiedniego to już przeszłość. Obecnie często już na wyposażeniu standardowym znajduje się system otwierania jednym kluczem obu zamków, a zamki wielopunktowe i listwowe zapewniają bezpieczeństwo.

Bezpieczne, antywłamaniowe?

Tak! Choć już standardowa konstrukcja drzwi zapewnia przyzwoity poziom zabezpieczeń to niewielka różnica w cenie sprawia, że drzwi antywłamaniowe cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Myśląc, iż większa ilość zamków to większa ilość awarii, jesteś w błędzieTakie drzwi są często produkowane z mocniejszych, trwalszych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz drzwi klasy RC2 i RC3, a także klasy C.

drzwi antywłamaniowe
bezpieczne drzwi antywłamaniowe
drzwi wzmocnione
wyciszone drzwi
drzwi z wyciszeniem
Dobrze wyciszone? 

To ważne. Odgłosy zamykania drzwi sąsiadów, trzaskania, czy zbiegających po schodach osób są dla nas irytujące. Dlatego też wprowadziliśmy do oferty drzwi świetnie wyciszone i to był „strzał w dziesiątkę”. Drzwi akustyczne spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i stanowią duży odsetek sprzedaży drzwi do mieszkań. Stopień wyciszenia określa współczynnik tłumienia akustycznego, im większy tym lepiej. Jego wartość dla standardowych drzwi mieści się w przedziale 27 – 30 dB, drzwi lepiej wyciszone to 32 – 35 dB, a nasze drzwi, dzięki specjalnemu wypełnieniu to 40 – 47 dB.

Atrakcyjna cena?

I tu trafiamy do sedna. Długoletnie, bardzo dobre relacje z naszymi dostawcami pozwalają nam zaoferować najlepsze ceny w regionie!

Pamiętaj! U nas kupisz tylko oryginalne, kompletne zestawy drzwi wraz z systemowymi ościeżnicami i okuciami. Do tego fachowy montaż i z góry ustalona cena! Bez kombinacji, uniwersalnych ościeżnic, „zamków Gerda”, chińskich dostawców, czy zmiany ceny w trakcie montażu.

 

drzwi KMT

Pamiętaj!

U nas kupisz tylko oryginalne, kompletne zestawy drzwi wraz z systemowymi ościeżnicami i okuciami. Do tego fachowy montaż i z góry ustalona cena! Bez kombinacji, uniwersalnych ościeżnic, „zamków Gerda”, chińskich dostawców, czy zmiany ceny w trakcie montażu.

 

drzwi zewnętrzne - Pendragon