Drzwi

Firma Pndragon oferruje szeroki wybór drzwi z montażem. Nasze usług świadczymy na terenie Śląska – w Bytomiu, Tarnowskich Górach, Gliwicach, Rudzie Śląskiej , Chorzowie, Będzinie, Zabrzu i okolicach. W asortymencie posiadamy zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością materiałów oraz ciekawym, nowoczesnym designem. Proponujemy szeroki wybór wzorów drzwi, tak, by każdy mógł znaleźć model, który będzie pasował do stylistyki jego domu lub mieszkania.

Po dokonaniu zakupu nasi pracownicy dojeżdżają do klienta i zajmują się kompleksowym montażem według najwyższych standardów.

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

W asortymencie posiadamy zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne, co umożliwia dopasowanie wszystkich modeli tak, by zachować spójność i konsekwencję w projekcie całego domu, czy mieszkania. Oferujemy dużą różnorodność w zakresie materiałów – posiadamy drzwi: drewniane, aluminiowe oraz panelowe, w tym modele z modnymi przeszkleniami. Służymy pomocą w wyborze odpowiednich drzwi, w zależności od potrzeb i wymagań naszych klientów proponujemy im najodpowiedniejsze rozwiązanie. W razie potrzeby możemy również przedstawić przykładowe aranżacje z naszymi produktami, które mogą okazać się pomocne podczas podejmowania ostatecznej decyzji.