Drzwi wewnętrzne

Naszym Klientom z całego Śląska chcemy zaprezentować bogaty wybór drzwi wewnętrznych od sprawdzonych producentów na polskim rynku, których nowoczesne rozwiązania są doceniane przez architektów wnętrz i projektantów. Vintage, retro, glamour, klasyczny, industrial – nasze drzwi wewnętrzne idealnie wpasują się w każdy styl. Niezależnie od wybranego modelu możesz mieć pewność, że właśnie postawiłeś na wyjątkową jakość, oryginalny design i wspaniałą estetykę.

Jako jedna z niewielu firm zapewniamy również możliwość wymiany drzwi bez konieczności wykuwania obecnych ościeżnic. Odwiedź jeden z naszych salonów sprzedaży w Będzinie, Gliwicach czy Zabrzu, aby lepiej poznać inne ciekawe rozwiązania, takie jak drzwi ukryte, drzwi wewnętrzne z odwrotnym otwieraniem, drzwi przesuwne, składane czy wahadłowe. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości drzwi drewniane, fornirowane oraz szklane, a także produkty klasy premium jak drzwi Asilo – https://asilo.pl/.

Bogaty wybór stolarki drzwiowej

Szukasz solidnych i trwałych drzwi w ciekawych wzorach i kolorach? Interesują Cię drzwi białe, szare, a może drzwi na wysoki połysk? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz z fachowymi poradami dotyczącymi wyboru drzwi. Przygotowaliśmy też galerię inspiracji, w której prezentujemy przykładowe aranżacje z wykorzystaniem drzwi wewnętrznych różnego typu, w tym również stolarki aluminiowej. Wybierz drzwi i skontaktuj się z nami, a my przygotujemy kosztorys i zapewnimy fachowy montaż produktu.

Co może być dobrą alternatywą dla drzwi tradycyjnych? W naszej kolekcji znajdziesz drzwi przesuwne – idealne rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni, np. wąskich korytarzy czy ciasnych pomieszczeń. Tego rodzaju modele sprawdzą się również w większych mieszkaniach – projektanci polecają je w roli separatora w kuchni otwartej na salon czy w spiżarni.

Co ważne, dostępne w sprzedaży rozwiązania nie posiadają widocznych progów i dolnych prowadzeń, które niekiedy znacznie obniżają estetykę i funkcjonalność stolarki drzwiowej. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami możemy zaoferować drzwi przesuwne z systemem naściennym, drzwi przesuwne chowane w ścianie, a także drzwi łamane czy modne drzwi wahadłowe.

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Podczas dokonywania wyboru warto wziąć pod uwagę wystrój wnętrz tak, aby zainstalowany model drzwi pasował do nich zarówno kolorystycznie, jak i pod względem stylu. Ważną kwestią jest także sposób ich otwierania – tradycyjny lub przesuwny, szczególnie polecany do małych wnętrz. Nasz doradca wskaże zalety i wady poszczególnych produktów i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące ich zakupu. Wiemy, że drzwi są istotnym elementem domu – korzysta się z nich przecież codziennie! Z tego względu zaopatrujemy mieszkańców Bytomia, Rudy Śląskiej i Tarnowskich Gór w różnorodne modele drzwi, plasujące się w różnych przedziałach cenowych, już od ponad 25 lat.

 

 

Katalogi i foldery naszych dostawców