Drzwi wewnętrzne

Nasza firma oferuje szeroki wybór drzwi wewnętrznych, również takich z możliwością wymiany bez wykuwania obecnych ościeżnic oraz inne ciekawe rozwiązania, takie jak drzwi ukryte, drzwi wewnętrzne z odwrotnym otwieraniem, przesuwne, składane czy wahadłowe. W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości drzwi drewniane, fornirowane oraz szklane, a także produkty klasy premium jak drzwi Asilo https://asilo.pl/

Bogaty wybór modeli drzwi wewnętrznych w Chorzowie, Zabrzu, Będzinie i okolicach

Szukasz solidnych i trwałych drzwi w ciekawych wzorach i kolorach? Interesują Cię drzwi białe, szare, a może drzwi na wysoki połysk? Zapoznaj się z naszą ofertą oraz z fachowymi poradami dotyczącymi wyboru drzwi. Przygotowaliśmy też galerię inspiracji, w której prezentujemy przykładowe aranżacje z wykorzystaniem drzwi wewnętrznych różnego typu, w tym również stolarki aluminiowej.

Wybierz drzwi i skontaktuj się z nami, a my przygotujemy kosztorys i zapewnimy fachowy montaż produktu. Możemy się pochwalić, że w zeszłym roku sprzedaliśmy i zamontowaliśmy blisko 3000 sztuk drzwi wewnętrznych na terenie Śląska: w Chorzowie, Gliwicach, Zabrzu, Bytomiu i okolicznych miejscowościach.

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Po przejrzeniu oferty wciąż nie wiesz, które drzwi wybrać? Chętnie pomożemy! Podczas dokonywania wyboru warto wziąć pod uwagę wystrój wnętrz tak, aby zainstalowany model drzwi pasował do nich zarówno kolorystycznie, jak i pod względem stylu. Ważną kwestią jest także sposób ich otwierania – tradycyjny lub przesuwny, szczególnie polecany do małych wnętrz. Nasz doradca wskaże zalety i wady poszczególnych produktów i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące ich zakupu. Wiemy, że drzwi są istotnym elementem domu – korzysta się z nich przecież codziennie! Z tego względu zaopatrujemy mieszkańców Będzina, Zabrza, Chorzowa i Bytomia w różnorodne modele drzwi, plasujące się w różnych przedziałach cenowych, już od ponad 25 lat.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

 

Katalogi i foldery naszych dostawców