Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne stanowiące wejście do mieszkania czy domu powinny nie tylko spełniać kryteria wizualne, ale także posiadać odpowiednie parametry techniczne, gwarantujące im trwałość i niezawodność w każdej sytuacji. Nasza firma posiada kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży i montażu drzwi. Przez ten okres wyselekcjonowaliśmy najlepszych dostawców drzwi, poszerzyliśmy nasz asortyment o szereg ciekawych rozwiązań oraz zgromadziliśmy zespół świetnych monterów.

Drzwi zewnętrzne, jakich potrzebujesz: bogaty wybór produktów na terenie Chorzowa, Zabrza i Tarnowskich Gór

Szukasz ciekawych kolorów i wzorów drzwi? Interesują Cię modele antywłamaniowe lub drzwi świetnie wyciszone? A może budujesz dom i poszukujesz drzwi zewnętrznych o najlepszych parametrach cieplnych, drzwi drewnianych, aluminiowych czy kompozytowych? Zwróć się do nas, a my znajdziemy drzwi, jakich szukasz, zaproponujemy Ci przystępną cenę i fachowy montaż –dzięki naszej bardzo konkurencyjnej ofercie w zeszłym roku zamontowaliśmy aż 900 sztuk drzwi wejściowych do domów i mieszkań.

Drzwi zewnętrzne na każdą kieszeń na Śląsku

Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzebom każdego Klienta w Chorzowie, Zabrzu, Rudzie Śląskiej i okolicznych miastach. Rozumiemy, że możliwości finansowe poszczególnych osób różnią się od siebie, dlatego w naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne w różnych przedziałach cenowych. W każdym z nich dostępne są jednak wyłącznie produkty wysokiej jakości z oryginalnymi zamkami i systemami antywłamaniowymi. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który z przyjemnością wyjaśni różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi i pomoże w doborze tego, który najlepiej spełni oczekiwania Klienta.

Posiadamy w asortymencie również ciekawe drzwi wewnętrzne.

 

Katalogi i foldery naszych dostawców