Drzwi zewnętrzne

Bogaty wybór drzwi wejściowych do domu i mieszkaniaJeżeli szukasz sprawdzonego sklepu z drzwiami zewnętrznymi na Śląsku to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Pendragon. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór drzwi antywłamaniowych od czołowych producentów na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży drzwiowej i okiennej wiemy, że duży wybór to podstawa, dzięki której nasi Klienci mogą znaleźć idealny produkt do mieszkania lub domu. Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Będzinie, Bytomiu, Gliwicach, Rudzie Śląskiej, Zabrzu i Tarnowskich Górach.

Drzwi z montażem

Nasza firma posiada kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży i montażu drzwi. Przez ten okres wyselekcjonowaliśmy najlepszych dostawców, poszerzyliśmy asortyment o szereg ciekawych rozwiązań oraz zgromadziliśmy zespół świetnych monterów. Jeśli jesteś zainteresowany usługą montażu drzwi wejściowych na Śląsku, zapraszamy do kontaktu!

Drzwi wejściowe – do domu i mieszkania

Drzwi zewnętrzne stanowiące wejście do domu czy mieszkania powinny nie tylko spełniać kryteria wizualne, ale także posiadać odpowiednie parametry techniczne, gwarantujące im trwałość i niezawodność w każdej sytuacji.

Szukasz ciekawych kolorów i wzorów drzwi? Interesują Cię modele antywłamaniowe lub drzwi świetnie wyciszone? A może budujesz dom i poszukujesz drzwi zewnętrznych o najlepszych parametrach cieplnych, drzwi drewnianych, aluminiowych czy kompozytowych? Zwróć się do nas, a my znajdziemy drzwi, jakich szukasz, zaproponujemy Ci przystępną cenę i fachowy montaż.

Rozumiemy, że możliwości finansowe poszczególnych osób różnią się od siebie, dlatego w naszej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne w różnych przedziałach cenowych. W każdym z nich dostępne są jednak wyłącznie produkty wysokiej jakości z oryginalnymi zamkami i systemami antywłamaniowymi. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który z przyjemnością wyjaśni różnice pomiędzy poszczególnymi modelami drzwi zewnętrznych.

Drzwi antywłamaniowe z montażem – postaw na komfort i bezpieczeństwo

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi o zwiększonej odporności na włamanie. Duża ilość punków ryglowania, zastosowanie zamków hakowych, a także mocniejsze wkładki i osłaniające je szyldy sprawią, że twoje mieszkanie będzie bezpieczniejsze. Dzięki wzmocnionej konstrukcji takie drzwi antywłamaniowe będą też trwalsze.

Drzwi wygłuszające – dość hałasu dzięki wymianie na wyciszone drzwi akustyczne

Najbardziej wymagającym Klientom oferujemy drzwi akustyczne – prawdziwy „strzał w dziesiątkę” dla osób ceniących sobie spokój, prywatność i ciszę. Pozwolą one zapomnieć o irytujących dźwiękach trzaskania czy męczących odgłosach zbiegania po schodach. Stopień wyciszenia drzwi antywłamaniowych jest określany współczynnikiem tłumienia akustycznego – im większa jego wartość, tym lepiej dla naszych uszu i naszego komfortu na co dzień. Drzwi specjalnie wyciszone stanowią bardzo duży odsetek sprzedaży drzwi zewnętrznych – serdecznie polecamy ten model!

W naszym asortymencie znajdziesz wygłuszające drzwi do mieszkania – zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wzorach, z atrakcyjnymi aplikacjami oraz dekoracyjnym frezowaniem. W bogatej ofercie kolorów znajdują się modne odcienie szarości, jak grafit czy antracyt oraz naturalnego drewna, jak Dąb Turner czy Dąb Grandson. Ciekawym rozwiązaniem są drzwi dwukolorowe – ciemniejsze od strony klatki schodowej, jaśniejsze od wewnątrz mieszkania. W ten sposób bez problemu dopasujesz drzwi zewnętrzne do wyglądu drzwi wewnętrznych i innych elementów aranżacji.

Energooszczędne drzwi do domu

Drzwi energooszczędne to takie, których współczynnik przenikania ciepła Ud wynosi maksymalnie 1,3 W/m² K. Im niższa wartość współczynnika tym lepiej, tym drzwi są bardziej energooszczędne. Nasze najcieplejsze drzwi charakteryzują się współczynnikiem przenikania ciepła wynoszącym 0,57 W/m² K.

Drzwi do programu Czyste Powietrze – wymiana drzwi z rządowym dofinansowaniem

W naszej ofercie znajdziesz drzwi spełniające wymagania programu Czyste Powietrze oraz programu Ciepłe Mieszkanie. Ważne, aby drzwi te stanowiły wejście do domu czy mieszkania i odgradzały pomieszczenia ogrzewane od nieogrzewanych. Skontaktuj się z nami, dobierzemy właściwe drzwi i przedstawimy kosztorys. Wymienimy drzwi zewnętrzne na energooszczędne, co pozwoli obniżyć wydatki na ogrzewanie, a dzięki dotacji z zmniejszysz koszt inwestycji.

 

 

Katalogi i foldery naszych dostawców