Jesteśmy laureatem plebiscytu Orły Okien i Drzwi 2020

Odpowiednia pielęgnacja paprapetu

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została laureatem plebiscytu branżowego Orły Okien i Drzwi 2020. Przeczytaj na naszym blogu, co to za wyróżnienie i dlaczego jest ono dla nas tak ważne.

 

Czym jest Plebiscyt Orły?

Plebiscyt Orły Okien i Drzwi został stworzony, by spośród działających na rynku firm, wybrać te najlepsze, które stawiają na rozwój, podnoszenie kwalifikacji, i które stawiają sobie za cel sprostanie rosnącym wymaganiom Klientów. Orły to program, który znacząco różni się od innych programów, gdzie warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie opłaty. Przede wszystkim ma przejrzyste zasady, do których każdy ma wgląd. Nagrody przyznawane są na podstawie ocen wystawianych przez klientów na najpopularniejszych serwisach z opiniami. Plebiscyt Złote Orły jest bardzo prestiżowym plebiscytem, ponieważ to Klienci wystawiają oceny firmom.

Orły Okien i Drzwi

Orły Okien i Drzwi to nagroda przyznawana podmiotom działającym w branży stolarki drzwiowej i okiennej. Nasza firma jest czołowym dystrybutorem okien i drzwi na Śląsku. Dzięki wieloletniemu, sięgającemu kilkunastu lat doświadczeniu, możemy zaproponować naszym Klientom okna, drzwi, a także stolarkę aluminiową najwyższej jakości, w najlepszych cenach. Zatrudniamy również wysokiej klasy monterów, którzy są uważani za specjalistów w swoim fachu. W każdym naszym punkcie handlowym można nie tylko zapoznać się z ekspozycją oferowanych towarów i dokonać zakupu, ale też uzyskać fachową poradę techniczną i umówić się na pomiary.

Zdobyta nagroda „Orły Okien i Drzwi” jest dla nas dowodem uznania, a jednocześnie olbrzymią motywacją do dalszej pracy. Dziękujemy za zaufanie!