Kontakt z firmą Pendragon

Osoby i firmy zainteresowane naszymi produktami, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich szczegółowych informacji. Działamy głównie na terenie Śląska, w tym takich miejscowości jak: Gliwice, Chorzów, Zabrze, Będzin, Tarnowskie Góry.

Będzin

ul. Bema 6
tel. 32 775 81 20
tel. kom. 797 027 229
e-mail: bedzin@pendragon.pl
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Bytom

ul. Strzelców Bytomskich 33
tel. 32 282 37 05
tel. kom. 797 027 244
e-mail: bytom@pendragon.pl
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

Gliwice

ul. Dworcowa 62
tel. 32 238 98 14
tel. kom. 797 027 223
e-mail: gliwice@pendragon.pl
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Ruda Śląska | Halemba

ul. Księdza Piotra Skargi 114A
tel. 32 242 40 95
tel. kom. 797 027 241
e-mail: halemba@pendragon.pl
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Ruda Śląska | Ruda

ul. Matejki 14
tel. 32 340 00 84
tel. kom. 797 027 212
e-mail: ruda@pendragon.pl
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Ruda Śląska | Wirek

ul. 1 Maja 284
tel. 32 340 85 26
tel. kom. 797 027 226
e-mail: wirek@pendragon.pl
poniedziałek  8:00 – 18:00
wtorek – czwartek 8:00 – 16:00
piątek 8:00 – 14:00

Tarnowskie Góry

ul. Powstańców Śląskich 22
tel. 32 285 21 12
tel. kom. 797 027 228
e-mail: tarnowskiegory@pendragon.pl
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Zabrze

ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 39a
tel. 32 376 11 76
tel. kom. 797 027 245
e-mail: zabrze@pendragon.pl
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

Biuro

poniedziałek – piątek 9:00 – 15:00

Ruda Śląska | Ruda

ul. Matejki 14
tel. 32 342 60 60
e-mail: biuro@pendragon.pl

Realizacja zamówień:
tel. 32 342 60 60
e-mail: k.luczak@pendragon.pl

Serwis:
tel. 32 342 60 64
e-mail: serwis@pendragon.pl

Faktury i płatności:
tel. 32 342 60 71
e-mail: biuro@pendragon.pl

Magazyn

poniedziałek – piątek 7:30 – 14:30

Ruda Śląska | Ruda

ul. Matejki 14

Formularz kontaktowy:

    Punkt handlowy :

    Treść:

    Wybierz załącznik

    Wysyłając zapytanie, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z obsługą zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/-am poinformowany/-a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PENDRAGON Sp. z o.o., 41-706 Ruda Śląska, ul. Skargi 114A