Okna

Okna stanowią trzon naszej działalności. Od nich wszystko się zaczęło, gdy w 1997 roku wprowadziliśmy na rynek pierwsze, nowoczesne jak na tamte czasy, okna PVC – Aluplast 2000 i Deceuninck. Wiemy, że okna te nadal funkcjonują, a Klienci są z nich zadowoleni. Jesteśmy jedną z najstarszych firm zajmujących się oknami na Śląsku. Nasze salony znajdziesz m.in. w Bytomiu, Będzinie, Gliwicach, Rudzie Śląskiej, Tarnowskich Górach czy Zabrzu.

Sprawdzeni przez lata dostawcy pozwalają nam dostosować produkt do indywidualnych potrzeb klientów i budżetu, a nasi monterzy to specjaliści w swojej branży. Okna do domu czy mieszkania powinny posiadać odpowiednie parametry, muszą być trwałe, niezawodne, łatwe do utrzymania w czystości, a także trafiać w gust i możliwości finansowe klienta. Oferujemy najcieplejsze okna Passiv-Line PLUS oraz Passiv-Line ULTRA (o współczynniku przenikania ciepła Uw=0,65 W/m² K dla całego okna o wymiarach referencyjnych 1230×1480 mm), popularne i atrakcyjne cenowo okna Veka, Aluplast, Rehau i Deceuninck, a także ekonomiczne rozwiązania oparte na dobrze znanych nam profilach i systemach okuć.

Sprzedaż i montaż okien na terenie Śląska

Poszukujesz okien wpisujących się w nowoczesną architekturę, dużych przeszkleń, systemów przesuwnych? Szukasz profili o zaokrąglonych krawędziach czy właściwym kolorze? A może budujesz dom i poszukujesz okien o najlepszych parametrach cieplnych? Skontaktuj się z nami – znajdziemy dla Ciebie najlepiej dopasowany produkt w przystępnej cenie i zapewnimy jego fachowy montaż.

Dobór każdego okna poprzedzamy szczegółowym wywiadem z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby wybrany produkt spełniał wymagania stawiane przez kupującego zarówno w aspektach technicznych, jak i wizualnych. Posiadamy bogatą ofertę, którą stale poszerzamy. Dzięki długoletniej współpracy z dostawcami możemy zaoferować wysokiej jakości okna uznanych producentów w atrakcyjnych cenach.

Modne tarasowe drzwi przesuwne i przesuwne okna balkonowe

Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o klientach poszukujących najmodniejszych rozwiązań. Dostępne w sprzedaży systemy przesuwne HST i Smart Line umożliwią swobodny dostęp do Twojego tarasu i ogrodu, przy szerokim przejściu i maksymalnym doświetleniu wnętrza. Coraz częściej przesuwne drzwi balkonowe PSK montujemy podczas modernizacji domów jednorodzinnych, również gdy ich właściciele decydują się na wymianę okien z dofinansowaniem z programu Czyste Powietrze. Takie drzwi można zarówno uchylić, jaki i przesunąć, a ich ramy są wykonane z tych samych kształtowników, co zwykłe okna, dlatego spójność całej aranżacji zostanie zachowana.

Czym kierować się przy wyborze okien?

Wyróżnikiem naszej oferty jest bogaty asortyment – istnieje duże prawdopodobieństwo, że mamy wszystkie dostępne na rynku kolory oraz kształty. Okna proste, o nowoczesnych krawędziach, a także okna o stylowych zaokrągleniach, o skrzydłach niezlicowanych, modele w stylu retro, minimalistyczne projekty i uniwersalne wzory – u nas znajdziesz wszystko, czego szukasz do swojego mieszkania.

Oferujemy także szeroki wybór kolorów okleinw naszych salonach – np. w Tarnowskich Górach, Zabrzu czy Gliwicach – kupisz okna w modnych odcieniach szarości, np. bazaltowych, antracytowych czy imitujących szczotkowane aluminium. Wolisz naturalne wzory? W takim przypadku polecamy okleiny imitujące barwę naturalnego drewna, np. Dąb Turner, Dąb Sheffield czy innych odmian drewna z całego świata.

Wymiana okien z dofinansowaniem

Zastanawiasz się nad wymianą okien i chcesz skorzystać z dotacji w ramach programu Czyste Powietrze? Skontaktuj się z nami, dobierzemy właściwe rozwiązania i przedstawimy kosztorys. Wymienimy okna na energooszczędne, które pozwolą obniżyć rachunki za ogrzewanie, a dzięki dotacji zmniejszysz koszt inwestycji.

 

 

Katalogi i foldery naszych dostawców