> Okna

Okna

Okna stanowią naszą główna działalność. Od tego wszystko się zaczęło, gdy w 1997 r. wprowadziliśmy na rynek pierwsze, nowoczesne jak na tamte czasy okna PVC – Aluplast 2000 i Deceuninck. Wiemy, że okna te funkcjonują nadal, a Klienci są z nich bardzo zadowoleni. W branży okiennej jesteśmy jedną z najstarszych firm na Śląsku.

Sprawdzeni przez lata dostawcy pozwalają nam dostosować produkt do Twoich potrzeb i budżetu, a nasi monterzy to specjaliści w swojej branży. Okna dla Twojego domu, czy mieszkania powinny posiadać odpowiednie parametry, być trwałe, niezawodne, łatwe do utrzymania w czystości, trafiać w Twoje gusta i możliwości finansowe. PENDRAGON to najcieplejsze okna Passiv-Line PLUS i ULTRA o Uw równym nawet 0,5 W/m2*K, popularne i atrakcyjne cenowo okna Veka i Salamander BluEvolution, a także ekonomiczne rozwiązania oparte o dobrze znane nam profile i systemy okuć.

Poszukujesz okien wpisujących się w nowoczesną architekturę, dużych przeszkleń, systemów przesuwnych? Szukasz profili o zaokrąglonych krawędziach czy właściwym kolorze? A może budujesz dom i poszukujesz najlepszych parametrów cieplnych? Zwróć się do nas, a my znajdziemy najlepiej dopasowany produkt w najlepszej cenie i zapewnimy fachowy montaż – to klucz, dzięki któremu w zeszłym roku zamontowaliśmy blisko 3000 okien.

 

 

Katalogi i foldery naszych dostawców