Okna: najwyższa jakość i przystępna cena

Okna stanowią trzon naszej działalności. Od nich wszystko się zaczęło, gdy w 1997 r. wprowadziliśmy na rynek pierwsze, nowoczesne jak na tamte czasy okna PVC – Aluplast 2000 i Deceuninck. Wiemy, że okna te świetnie funkcjonują nadal, a Klienci są z nich bardzo zadowoleni. W branży okiennej jesteśmy jedną z najstarszych firm na Śląsku.

Sprawdzeni przez lata dostawcy pozwalają nam dostosować produkt do indywidualnych potrzeb klientów i budżetu, a nasi monterzy to specjaliści w swojej branży. Okna dla domu czy mieszkania powinny posiadać odpowiednie parametry, być trwałe, niezawodne, łatwe do utrzymania w czystości, trafiać w gust i możliwości finansowe klienta. PENDRAGON oferuje najcieplejsze okna Passiv-Line PLUS i ULTRA o Uw równym nawet 0,5 W/m²·K, popularne i atrakcyjne cenowo okna Veka i Salamander BluEvolution, a także ekonomiczne rozwiązania oparte o dobrze znanych nam profilach i systemach okuć.

Sprzedaż i fachowy montaż okien na terenie Chorzowa, Zabrza, Rudy Śląskiej i okolic

Poszukujesz okien wpisujących się w nowoczesną architekturę, dużych przeszkleń, systemów przesuwnych? Szukasz profili o zaokrąglonych krawędziach czy właściwym kolorze? A może budujesz dom i poszukujesz okien o najlepszych parametrach cieplnych? Skontaktuj się z nami: znajdziemy dla Ciebie najlepiej dopasowany produkt w przystępnej cenie i zapewnimy jego fachowy montaż. W zeszłym roku zamontowaliśmy blisko 3000 okien.

Dobór każdego okna poprzedzamy szczegółowym wywiadem z Klientem. Dokładamy wszelkich starań, aby wybrany produkt spełniał wymagania stawiane przez kupującego zarówno w aspektach technicznych, jak i wizualnych. Wiemy, że na terenie całego Śląska, od Będzina aż po Gliwice gusta są zróżnicowane. Z tego względu posiadamy bogatą ofertę, którą stale poszerzamy. Dzięki długoletniej współpracy z dostawcami możemy zaoferować wysokiej jakości okna uznanych na świecie producentów w atrakcyjnych cenach.

Do zakupionych u nas okien możemy też pomóc wybrać odpowiednie drzwi zewnętrzne.

 

Katalogi i foldery naszych dostawców