Parapety wewnętrzne

Na komfort codziennego życia składa się wiele drobiazgów, wśród których ważną rolę odgrywa atrakcyjnie urządzona i wyposażona przestrzeń mieszkalna. Niezależnie od wielkości domu lub mieszkania możemy w taki sposób zaaranżować wnętrza, aby sprzyjały wypoczynkowi oraz doskonałemu samopoczuciu każdego z ich użytkowników. Podczas wyposażania wnętrz warto zwrócić szczególną uwagę na oprawę okien. I nie mamy tutaj na myśli jedynie firan, zasłon lub systemów zaciemniających, ale również estetycznie wykonane i funkcjonalne parapety wewnętrzne. Jeśli dopasujemy je do innych elementów wyposażenia, osiągniemy przyjazny dla oka efekt harmonii, który podziała na nas kojąco.

Parapety we wnętrzach

Warto pamiętać, że poza funkcją dekoracyjną parapet pełni w mieszkaniu także funkcję praktyczną. Umieszczony bezpośrednio nad grzejnikiem kieruje emitowane ciepło w głąb pomieszczenia, dzięki czemu ogrzewanie przestrzeni jest bardziej efektywne. Parapet jest również pomocny dla alergików, ponieważ jego zastosowanie zapobiega wzbijaniu się w powietrze kurzu, który czy tego chcemy, czy nie gromadzi się na kaloryferach. Dodatkowo parapet wewnętrzny można wykorzystywać jako praktyczną półkę na kwiaty doniczkowe lub inne drobiazgi tj. książki czy drobne bibeloty.

W asortymencie naszej firmy znajdziesz parapety wewnętrzne wykonane z różnych materiałów, a ich szeroka gama kolorystyczna pozwala dobrać produkt, który idealnie wpisze się w planowaną aranżację wnętrza i będzie pasował zarówno do drewnianej, jak i plastikowej stolarki okiennej. Dodatkowo zaskoczą Cię ich atrakcyjne ceny! Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

 

 

Katalogi i foldery naszych dostawców