Rolety

Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży rolet na Śląsku – nasze salony znajdziesz w Będzinie, Bytomiu, Gliwicach czy Tarnowskich Górach. Naszym Klientom zapewniamy najwyższej jakości elementy aranżacji okiennej. To najlepsza alternatywa dla tradycyjnych zasłon i klasycznych firan. W sprzedaży posiadamy produkty przeznaczone dla domów prywatnych, biurowców czy budynków przestrzeni publicznej. Rolety pełnią kilka ważnych funkcji, które warto poznać przed podjęciem decyzji o zakupie.

Montaż rolet w budynku sprawi, że okna wyglądają elegancko, zwiększa się bezpieczeństwo mieszkańców, a także zostaje zachowana prywatność domowników. W sprzedaży posiadamy produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów. Ich jakość – w połączeniu z nowoczesnymi mechanizmami – zapewnia odporność, wytrzymałość i trwałość. Zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów sprzedaży na Śląsku – prezentowane tam modele stanowią doskonałą inwestycję na lata.

W jaki sposób rolety zapewniają bezpieczeństwo?

W zapewnieniu bezpieczeństwa kluczową rolę odgrywają rolety zewnętrzne, które oprócz izolacji termicznej mogą również pełnić rolę zabezpieczenia antywłamaniowego. Tego typu produkty znacząco obniżają ryzyko włamania. Nie bez znaczenia są też rolety wewnętrzne – jeżeli użycie żaluzji zewnętrznych powodowałoby zbyt duże zaciemnienie pomieszczenia, z pomocą mogą przyjść właśnie elementy przeznaczone do montażu wewnątrz budynków. Produkty przepuszczające część promieni słonecznych (np. w wersji noc-dzień) zapewnią odpowiedni poziom światła dziennego wewnątrz domu, jednocześnie skutecznie chroniąc prywatność jego mieszkańców.