Rolety zewnętrzne

Pendragon oferuje rolety zewnętrzne w najlepszych cenach na Śląsku. Zapewniamy także fachowy montaż i krótki termin realizacji każdego zlecenia. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w montażu rolet oraz siedmioletnie w ich produkcji pozwala stwierdzić, że znamy je od przysłowiowej podszewki. Rocznie sprzedajemy ok. 1000 rolet. W naszej ofercie dostępne są trzy najpopularniejsze typy rolet tj. natynkowe, podtynkowe i nadstawne, choć oferujemy również np. żaluzje fasadowe oraz zewnętrzne rolety materiałowe typu screen, zwane inaczej refleksolami. Coraz częściej rolety zewnętrzne montujemy również jako osłony balkonów. Nasza oferta rolet obejmuje nie tylko kolor biały i brązowy, ale także odcienie szarości i beżu, kolor srebrny lub czarny, a także kolory drewnopodobne jak np. winchester i dąb bagienny. Nie boimy się nietypowych realizacji i nowoczesnych rozwiązań.

Komfort zacienionych, cichych wnętrz

Nasze rolety zewnętrzne zapewniają poprawę komfortu cieplnego we wnętrzach, w tym dużo lepszą ochronę przed słońcem niż rolety wewnętrzne, pomieszczania znacznie mniej się nagrzewają, a rolety dają przyjemne zacienienie. Używane wieczorami i podczas nieobecności mieszkańców pozwalają zmniejszyć rachunki za ogrzewanie, gdyż po opuszczeniu rolety pomiędzy nią a oknem tworzy się przegroda powietrzna, która jest dodatkowym izolatorem. Rolety zewnętrzne chronią również przed hałasem i zapewniają prywatność, a dzięki dodatkowym zabezpieczeniom utrudniają włamanie do lokalu.

Roletami możesz sterować ręcznie lub elektrycznie używając przełączników oraz pilotów, a także sterowań centralnych czy czasowych. Wychodząc z domu za jednym przyciśnięciem zamykasz wszystkie rolety lub otwierasz wszystkie rolety o poranku. Nasze rolety możesz również dołączyć do tzw. systemu inteligentnego domu, co pozwala na sterowanie nimi za pomocą smartfona, tabletu czy komputera z dowolnego miejsca na świecie.

Bezpieczeństwo z zewnętrznymi roletami antywłamaniowymi

Oprócz ochrony przed wysokimi temperaturami lub zbyt jasnymi promieniami Słońca rolety zewnętrzne pełnią jeszcze jedną funkcję – dbają o bezpieczeństwo mieszkańców domu lub mieszkania, w którym są zainstalowane! Przede wszystkim chronią ich prywatność, nie pozwalając przypadkowym przechodniom na obserwowanie toczącego się we wnętrzu domu życia. Możliwe jest również zainstalowanie rolet zewnętrznych antywłamaniowych, które szczególnie polecamy właścicielom lokali na niższych kondygnacjach. W wielu przypadkach to wystarczy, aby zniechęcić złodziei do próby włamania.

 

Katalogi i foldery naszych dostawców