> > Rolety-zewnetrzne

Rolety zewnętrzne

PENDRAGON to rolety zewnętrzne w najlepszych cenach na Śląsku. To także fachowy montaż i krótki termin realizacji. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w montażu oraz siedmioletnie w ich produkcji pozwala stwierdzić, że znamy je od przysłowiowej podszewki. Rocznie sprzedajemy ok. 1000 rolet. W naszej ofercie dostępne są trzy najpopularniejsze typy rolet tj. natynkowe, podtynkowe i nadstawne, choć oferujemy również np. żaluzje fasadowe czy zewnętrzne rolety materiałowe typu screen, zwane inaczej refleksolami. Coraz częściej rolety zewnętrzne montujemy również jako osłony balkonów. Nasze rolety to nie tylko kolor biały i brązowy, ale także modne odcienie szarości i beżu, kolor srebrny lub czarny, a także kolory drewnopodobne jak np. winchester i dąb bagienny. Nie boimy się nietypowych realizacji i nowoczesnych rozwiązań.

Rolety PENDRAGON dają znaczną poprawę komfortu cieplnego. Zapewniają dużo lepszą ochronę przed słońcem niż osłony wewnętrzne, pomieszczania znacznie mniej się nagrzewają, a rolety dają przyjemne zacienienie. Używając je wieczorami i podczas nieobecności pozwalają zmniejszyć rachunki za ogrzewanie, gdyż po opuszczeniu rolety, pomiędzy nią, a oknem tworzy się przegroda powietrzna, która jest dodatkowym izolatorem. Rolety zewnętrzne chronią również przed hałasem i zapewniają prywatność, a dzięki dodatkowym zabezpieczeniom utrudniają włamanie.

Naszymi roletami możesz sterować ręcznie lub elektrycznie używając przełączników oraz pilotów, a także sterowań centralnych czy czasowych, gdzie np. wychodząc z domu za jednym przyciśnięciem zamykają się wszystkie rolety lub wszystkie rolety otwierają się o poranku. Nasze rolety możesz również dołączyć do tzw. systemu inteligentnego domu, co pozwala na sterowanie nimi za pomocą smartfona, tabletu czy komputera z dowolnego miejsca na świecie.

 

Katalogi i foldery naszych dostawców