> Stolarka-aluminiowa

Stolarka aluminiowa

Aluminium to trwały i wytrzymały materiał, dzięki któremu nasze drzwi, okna i witryny aluminiowe opierają się trudom intensywnej eksploatacji oraz zmiennym i ciężkim warunkom atmosferycznym. Stolarka aluminiowa PENDRAGON zapewni długowieczność i najlepszą możliwą funkcjonalność.

Dzięki tym cechom, najczęściej wykonujemy z niej drzwi i witryny sklepowe oraz drzwi wejściowe i wewnętrzne do lokali użytkowych, budynków biurowych, gabinetów i budynków użyteczności publicznej.

stolarka aluminiowa
okna aluminiowe

W nowoczesnych systemach aluminiowych znacznie poprawiono parametry izolacyjności termicznej, dzięki czemu zyskują coraz większe zainteresowanie wśród klientów budujących domy, zwłaszcza gdy do czynienia mamy z dużymi przeszkleniami i drzwiami przesuwnymi, gdzie docenia się sztywność konstrukcji aluminiowych.

Ze względu na sposób wykończenia powierzchni, w łatwy sposób znajdziesz upatrzony kolor, dostępna jest cała paleta RAL, a także lakiery drewnopodobne np. złoty dąb, czy orzech. Dzięki ozdobnym panelom wypełniającym, łatwo przekształcić je w atrakcyjne drzwi do Twojego domu.

systemy aluminiowe

 

Katalogi i foldery naszych dostawców