Stolarka aluminiowa

Aluminium to trwały i wytrzymały materiał, dzięki któremu nasze drzwi, okna i witryny aluminiowe opierają się trudom intensywnej eksploatacji oraz zmiennym i ciężkim warunkom atmosferycznym. Stolarka aluminiowa z firmy Pendragon to gwarancja wieloletniego użytkowania i doskonałej funkcjonalności.

Dzięki tym cechom najczęściej wykonujemy z niej drzwi i witryny sklepowe oraz drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne do lokali użytkowych, budynków biurowych, gabinetów i budynków użyteczności publicznej.

stolarka aluminiowa
okna aluminiowe

Nowoczesne, estetyczne systemy

W nowoczesnych systemach aluminiowych znacznie poprawiono parametry izolacyjności termicznej, dzięki czemu zyskują one coraz większe zainteresowanie wśród klientów budujących domy. Stolarka aluminiowa świetnie sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie mamy do czynienia z dużymi przeszkleniami i drzwiami przesuwnymi. Sztywność konstrukcji aluminiowych jest tu dużą zaletą.

Łatwo znajdziesz w naszej ofercie wybrany kolor produktów, dostępna jest cała paleta RAL, a także lakiery drewnopodobne np. złoty dąb, czy orzech. Dzięki ozdobnym panelom wypełniającym łatwo przekształcić je w atrakcyjne drzwi do Twojego domu.

systemy aluminiowe

 

Katalogi i foldery naszych dostawców